07022_FEBROLKA PROWADZĄCA VW AUDI
-
Mag. główny0
00| Szerokość powierzchni przylegania rolki [mm] | 29 |
| Szerokość [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 8 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 28 |
| Materiał | Metal |
100790_FEBZESTAW PASKA ROZRZĄDU AUDI
A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI 2012.04->
Mag. główny0
00| Szerokość powierzchni przylegania rolki [mm] | 25 |
| Liczba zębów | 145 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z materiałem montażowym/ mocującym |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Materiał pasa | HNBR (uwodorniony Acryl-Nitril-Butadien-kauczuk) |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
170345_FEBNAPINACZ PASKA SEAT
ARONA (KJ7) 1.6 TDI 2017.07->
Mag. główny1
00| Szerokość powierzchni przylegania rolki [mm] | 26 |
| Szerokość [mm] | 30 |
| Materiał rolki kierunkowej | Metal |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 62 |
| Materiał | Stal |
181598_FEBZESTAW ROZRZĄDU Z POMPA WODY VW AUDI
Mag. główny0
00| Materiał wirnika pompy wody | Tworzywo sztuczne |
| Liczba zębów | 145 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z materiałem montażowym/ mocującym |
| Informacja uzupełniająca | załączana pompa wody |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
186650_FEBZESTAW PASKA ROZRZĄDU + POMPA WODY
Mag. główny0
00| Szerokość powierzchni przylegania rolki [mm] | 26 |
| Materiał wirnika pompy wody | Tworzywo sztuczne |
| Liczba zębów | 145 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z materiałem montażowym/ mocującym |
| Informacja uzupełniająca | załączana pompa wody |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Materiał pasa | HNBR (uwodorniony Acryl-Nitril-Butadien-kauczuk) |
| dla numeru OE | 04L 198 119 K S2 |
37019_FEBROLKA PROWADZĄCA VW AUDI
A1 (8X), A3 (8V), A3 quattro (8V), A4 (8K), A4 quattro (8K), A5 (8F), A5 (8T), A5 quattro (8F), A5 quattro (8T), A6 (4G), Q3 (8U), Q3 quattro (8U), Q5 quattro (8R), TT Coupe (FV)
Mag. główny0
00| Szerokość powierzchni przylegania rolki [mm] | 28 |
| Szerokość [mm] | 28 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 8 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 40 |
| Materiał | Metal |
40814_FEBZESTAW ROZRZĄDU VW AUDI
A4 (8K), A4 quattro (8K), A5 (8T), A5 quattro (8T)
Mag. główny0
00| Szerokość [mm] | 22 |
| Liczba zębów | 83 |
| Powierzchnia | pokryty |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
43484_FEBZESTAW PASKA ROZRZĄDU VW
TOUAREG (7P5) 3.0 V6 TDI 2010.01->
Mag. główny0
00| Szerokość [mm] | 24 |
| Liczba zębów | 82 |
| Powierzchnia | pokryty |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| Agregaty/rolki | z rolka kierunkową |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
47604_FEBROLKA PROWADZĄCA AUDI
A1 (8X), A3 (8V), A3 quattro (8V), A4 (8K), A4 (8W), A4 quattro (8K), A4 quattro (8W), A5 (8F), A5 (8T), A5 quattro (8F), A5 quattro (8T), A6 (4G), A6 quattro (4G), Q2 (GA), Q3 (8U), Q3 quattro (8U), Q5 (8R), Q5 quattro (8R), TT Coupe (FV), TT Roadster (F
Mag. główny0
00| Szerokość powierzchni przylegania rolki [mm] | 26,5 |
| Szerokość [mm] | 44,3 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Materiał | Metal |
30 10 0790_SWGZESTAW PASKA ROZRZĄDU
Mag. główny0
| Szerokość powierzchni przylegania rolki [mm] | 25 |
| Liczba zębów | 145 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z materiałem montażowym/ mocującym |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Materiał pasa | HNBR (uwodorniony Acryl-Nitril-Butadien-kauczuk) |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
30 93 7019_SWGROLKA KIERUNKOWA / PROWADZĄCA, PASEK ROZRZĄDU
Mag. główny0
| Szerokość powierzchni przylegania rolki [mm] | 28 |
| Szerokość [mm] | 28 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 8 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 40 |
| Materiał | Metal |
30 94 0814_SWGZESTAW PASKA ROZRZĄDU
Mag. główny0
| Szerokość [mm] | 22 |
| Liczba zębów | 83 |
| Powierzchnia | pokryty |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
30 94 3484_SWGZESTAW PASKA ROZRZĄDU
Mag. główny0
| Szerokość [mm] | 24 |
| Liczba zębów | 82 |
| Powierzchnia | pokryty |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| Agregaty/rolki | z rolka kierunkową |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
30 94 7604_SWGROLKA NAPINACZA, PASEK ROZRZĄDU
Mag. główny0
| Szerokość powierzchni przylegania rolki [mm] | 26,5 |
| Szerokość [mm] | 44,3 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Materiał | Metal |
33 10 0170_SWGNAPINACZ, PASEK ROZRZĄDU
Mag. główny0
| Szerokość powierzchni przylegania rolki [mm] | 26 |
| Materiał rolki kierunkowej | Metal |
| Szerokość [mm] | 30 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 62 |
| Materiał | Stal |
33 10 8331_SWGPOMPA WODNA + ZESTAW PASKA ROZRZĄDU
Mag. główny0
| Materiał wirnika pompy wody | Tworzywo sztuczne |
| Liczba zębów | 145 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z materiałem montażowym/ mocującym |
| Informacja uzupełniająca | załączana pompa wody |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
33 11 0491_SWGPOMPA WODNA + ZESTAW PASKA ROZRZĄDU
Mag. główny0
| Szerokość powierzchni przylegania rolki [mm] | 26 |
| Materiał wirnika pompy wody | Tworzywo sztuczne |
| Liczba zębów | 145 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z materiałem montażowym/ mocującym |
| Informacja uzupełniająca | załączana pompa wody |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Materiał pasa | HNBR (uwodorniony Acryl-Nitril-Butadien-kauczuk) |
| dla numeru OE | 04L 198 119 K S2 |
117 298_HPZESTAW PASKA ROZRZĄDU
Mag. główny0
0| Liczba pasków | 1 |
| z rolkami | 3 |
| Liczba zębów | 145 |
| Szerokość [mm] | 25 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części | |
| dla numeru OE | 04L 198 119A |