ADJ132113_BLPFILTR OLEJU JAGUAR
XF (_J05_, CC9) 2008.03-> 2015.04
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADK82102_BLPFILTR OLEJU
SUZUKI VITARA G16A/B 1.6I 16V, G16B 1.6I 16V 94->, SWIFT /H/ G10 1.0/1.0I 84->, G13BA 1.3/1.3I 94->, M15A DOHC 1.5I 16V 05->, SX4 M16A 1.6I 16V 06->, JIMNY 98->, BALENO G18A DOHC 1.8I 16V 95->, GRAND
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 83 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADM52111_BLPFILTR OLEJU MAZDA
2 02->
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADM52122_BLPFILTR OLEJU MAZDA
2 2003-2007 MAZDA 121 1996-200
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADT32108_BLPFILTR OLEJU
TOYOTA AURIS 1NDTV 1.4TDI 16V 06->, AVALON 1MZFE 3.0I 24V 94->, CAMRY 2/3VZFE DOHC 2.5I 24V, 3.0I 24V 88->, 1MZFE DOHC 3.0I 24V 93->, CELICA 3SGTE DOHC 2.0IT 16V 87->90, COROLLA 1NDTV 1.4TDI 04-> CRES
Mag. główny1
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADT32114_BLPFILTR OLEJU
TOYOTA LEXUS GS400 1UZFE DOHC 4.0I 32V 97->, LAND CRUISER 100 2UZFE DOHC 4.7I 32V 98->, 120 1GRFE DOHC 4.0I 24V 03->, LEXUS GS430 3UZFE DOHC 00->, LS400 1UZFE DOHC 4.0I 32V 89->94, LS430 3UZFE DOHC 00
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0451103271_BOSFILTR OLEJU FIAT CINQUECENTO
OF-CHR-2
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 81 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 63 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 0,55 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ilość | 1 |
0986AF1157_BOSfiltr oleju O 1157
O 1157

Mag. główny0
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 102,5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 83 |
| Ilość | 1 |
28.0002-2110.2_CNTFILTR OLEJU
Mag. główny0
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 61 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,2 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
A210006_DECFILTR OLEJU
Mag. główny1
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 80 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 78 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
A210031_DECFILTR OLEJU
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 75 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
A210104_DECFILTR OLEJU
A210414_DECFILTR OLEJU
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 88 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
A211088_DECFILTR OLEJU
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Ciężar [kg] | 0,31 |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
108977_FEBFILTR OLEJU
Ford PKW Focus 4x4 2.3 RS DOHC 16V, Ford PKW Kuga 4x4 2.0 Ecoboost 16V, Ford US Edge (06) 2.0 16V, Ford US Edge AWD (06) 2.0 16V, Ford US Explorer (K5) 2.0 16V, Ford US Explorer AWD (K5) 2.0 16V, Ford US Mustang (14) 2.3, Ford US Mustang (14) 2.3 16V, XE
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
109139_FEBFILTR OLEJU FORD
Ford Pkw
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
180846_FEBFILTR OLEJU JOHN DEERE
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 61 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
27138_FEBFILTR OLEJU FORD
ESCORT 81 Express (AVA)
27147_FEBFILTR OLEJU TOYOTA
4 RUNNER (_N130)
38813_FEBFILTR OLEJU FORD
B-MAX 12, C-MAX 03, C-MAX 07, C-MAX 11, Ecosport 13, Fiesta 02, Fiesta 08, Fiesta 13, Fiesta 96, Focus 04, Focus 06, Focus 08, Focus 11, Focus 99, Fusion 02, Galaxy 06, KA 97, KA+ 16, Kuga 13, Kuga 13 4x4, Mondeo 07, Puma 97, S-MAX 06, Tourneo 13, Transit
39829_FEBFILTR OLEJU VW
TARO 1.8 1989.04->1997.03
OP534_FTRFILTR OLEJU JEEP CHERY
Mag. główny1
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 70 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
H14W32_HENFILTR OLEJU BMW, LEXUS, TOYOTA
BMW John Deere Lexus Toyota
Mag. główny0
00| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 60 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 94 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
H90W20_HENFILTR OLEJU CHRYSLER, TALBOT
Chrysler Talbot
Mag. główny0
00| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 63 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Wysokość [mm] | 78 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
50013081_KLSkolbenshmit
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,2 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
50013820/3_KLSkolbenshmit
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Wymiar gwintu | 3/4 - 16 |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,2 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
W68/3_MANFILTR OLEJU TOYOTA LEXUS GEELY
FILTR OLEJU TOYOTA
Mag. główny2
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 6/1 |
| Wysokość [mm] | 75 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 55 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
W712/21_MANFILTR OLEJU FIAT CINQUECENTO
FILTR OLEJU FIAT CINQUECENTO
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 80 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 0,6 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
W712/83_MANFILTR OLEJU TOYOTA
FILTR OLEJU
Mag. główny2
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 7 |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
ELH4088_MECAFILTR OLEJU
Mag. główny0
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Wysokość [mm] | 91 |
ELH4291_MECAFILTR OLEJU
Mag. główny0
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 63 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Wysokość [mm] | 87 |
Z131_MISFILTR OLEJU FORD CMAX FIESTA FOCUS
W71281
Mag. główny0
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 61 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Wysokość [mm] | 91 |
1F0102_PPFFILTR OLEJU FIAT CHRYSLER
FIAT CINQUECENTO 0.7 1991-1998/ CHRYSLER NEON 1.8, 2.0 1999-2006/ PT CRUISER 2.0, 2.4 2000-2010
LS188B_PURFILTR OLEJU ROVER
200 (XH)
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica 3 [mm] | 62 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
LS285_PURFILTR OLEJU MAZDA
121 I (DA)
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 74 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica 3 [mm] | 62 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
33 11 1517_SWGFILTR OLEJU
Mag. główny0
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
300 058_HPFILTR OLEJU
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Gwintowana złączka | 3/4" - 16 UNF |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
501 072_HPFILTR OLEJU
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wysokość [mm] | 89 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |