11322_FEBROLKA PROWADZĄCA VW AUDI
PASSAT 97- A4, A6, A8 2.5TDI V6 24V

Mag. główny0
00| Szerokość [mm] | 34 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 10 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Materiał | Metal |
173251_FEBZESTAW ROZRZĄDU Z POMPĄ WODY VW AUDI
Mag. główny0
00| Szerokość [mm] | 30 |
| Liczba zębów | 207 |
| Powierzchnia | pokryty |
17942_FEBROLKA NAPINACZA AUDI
A6/A8 2.5TDI/QUATTRO 97-
18272_FEBTERMOSTAT AUDI VW
Mag. główny0
00| Temperatura otwarcia [°C] | 80 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
18664_FEBROLKA PROWADZĄCA VW AUDI
AUDI A6, A8 2.5TDi 00-
18898_FEBPOMPA WODY AUDI
A4/A6/A8 2.5TDI\QUATTRO
Mag. główny0
00| Materiał obudowy | Odlew aluminiowy |
| Materiał wirnika pompy wody | Metal |
| Materiał uszczelnienia | papier |
| liczba skrzydeł/łopatek | 5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 121 004 C |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
19365_FEBPASEK ROZRZĄDU AUDI VW
19367_FEBPASEK ROZRZĄDU AUDI VW
Mag. główny0
00| Szerokość [mm] | 30 |
| Materiał | HNBR (uwodorniony Acryl-Nitril-Butadien-kauczuk) |
| Liczba zębów | 207 |
| Pas napędowy | z trapezowym profilem zębów |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
21780_FEBPASEK ROZRZĄDU AUDI VW
Mag. główny0
00| Szerokość [mm] | 30 |
| Liczba zębów | 207 |
| Powierzchnia | pokryty PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
24226_FEBPOMPA WODY AUDI VW
A4 2.5TDI 97-04, PASAT 2.5TDI 00-05
Mag. główny0
00| Materiał obudowy | Odlew aluminiowy |
| Materiał wirnika pompy wody | Metal |
| Materiał uszczelnienia | papier |
| liczba skrzydeł/łopatek | 5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 121 004 E |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
26122_FEBZESTAW ROZRZĄDU AUDI VW
Mag. główny0
00| Szerokość [mm] | 32 |
| Liczba zębów | 207 |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| Agregaty/rolki | z rolka kierunkową |
| dla numeru OE | 059 109 119 A S1 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
26123_FEBZESTAW ROZRZĄDU AUDI VW
Mag. główny0
00| Szerokość [mm] | 30 |
| Liczba zębów | 207 |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| Agregaty/rolki | z rolka kierunkową |
| dla numeru OE | 059 109 119 B S1 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
26124_FEBZESTAW ROZRZĄDU AUDI VW
Mag. główny0
00| Szerokość [mm] | 30 |
| Liczba zębów | 207 |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| Agregaty/rolki | z rolka kierunkową |
| Agregaty/rolki | w tym hydrauliczny napinacz paska |
| dla numeru OE | 059 109 119 B S2 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
27292_FEBZESTAW ROZRZĄDU AUDI VW Z TŁUMIKIEM
A4 (8D2, B5)
Mag. główny0
00| Szerokość [mm] | 32 |
| Liczba zębów | 207 |
| Pas napędowy | z trapezowym profilem zębów |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| Agregaty/rolki | z rolka kierunkową |
| dla numeru OE | 059 109 119 A S2 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
27296_FEBZESTAW ROZRZĄDU AUDI VW
A4 (8D2, B5)
Mag. główny0
00| Liczba zębów 1 | 87 |
| Liczba zębów 2 | 207 |
| Pas napędowy | z trapezowym profilem zębów |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
27302_FEBZESTAW ROZRZĄDU AUDI VW
A4 (8E2, B6)
Mag. główny0
00| Szerokość [mm] | 30 |
| Szerokość [mm] | 24 |
| Liczba zębów | 207 |
| Liczba zębów | 87 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
32255_FEBZAŚLEPKA GŁOWICY VW AUDI
1,1 Avant,1 Avant quattro,1 quattro,8,8 Avant,8 Avant quattro,8 quattro,A4,A4 Allroad quattro,A4 Avant,A4 Avant quattro,A4 Cabrio,A4 Cabrio quattro,A4 quattro,A5 Cabrio,A5 Cabrio quattro,A5 Coupe,A5 Coupe quattro,A5 Sportback,A5 Sportback quattro,A6,A6 Al
Mag. główny4
00| Grubość [mm] | 14,8 |
725075_NRFTERMOSTAT AUDI
A6 01-
Mag. główny0
00| Temperatura otwarcia [°C] | 87 |
| Rodzaj korpusu | bez obudowy |
| Średnica 1 [mm] | 67 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
725306_NRFTERMOSTAT AUDI
A6 2.4 97-
Mag. główny0
00| Temperatura otwarcia [°C] | 87 |
| Rodzaj korpusu | bez obudowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
CTM-AU-017_AJKTERMOSTAT, PŁYN CHŁODZĄCY
Mag. główny0
0| Przestrzegać informacji serwisowych | |
| Temperatura otwarcia [°C] | 87 |
30 15 0029_SWGPOMPA WODY, CHŁODZENIE SILNIKA
Mag. główny0
| Materiał obudowy | Odlew aluminiowy |
| Materiał wirnika pompy wody | Metal |
| Materiał uszczelnienia | papier |
| liczba skrzydeł/łopatek | 5 |
| dla numeru OE | 059 121 004 C |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
30 91 8272_SWGTERMOSTAT, PŁYN CHŁODZĄCY
Mag. główny0
| Temperatura otwarcia [°C] | 80 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
30 92 7292_SWGZESTAW PASKA ROZRZĄDU
Mag. główny0
| Szerokość [mm] | 32 |
| Liczba zębów | 207 |
| Pas napędowy | z trapezowym profilem zębów |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| Agregaty/rolki | z rolka kierunkową |
| dla numeru OE | 059 109 119 A S2 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
30 92 7296_SWGZESTAW PASKA ROZRZĄDU
Mag. główny0
| Liczba zębów 1 | 87 |
| Liczba zębów 2 | 207 |
| Pas napędowy | z trapezowym profilem zębów |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
32 92 4226_SWGPOMPA WODY, CHŁODZENIE SILNIKA
Mag. główny0
| Materiał obudowy | Odlew aluminiowy |
| Materiał wirnika pompy wody | Metal |
| Materiał uszczelnienia | papier |
| liczba skrzydeł/łopatek | 5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 121 004 E |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
32 92 6122_SWGZESTAW PASKA ROZRZĄDU
Mag. główny0
| Szerokość [mm] | 32 |
| Liczba zębów | 207 |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| Agregaty/rolki | z rolka kierunkową |
| dla numeru OE | 059 109 119 A S1 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
32 92 6123_SWGZESTAW PASKA ROZRZĄDU
Mag. główny0
| Szerokość [mm] | 30 |
| Liczba zębów | 207 |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| Agregaty/rolki | z rolka kierunkową |
| dla numeru OE | 059 109 119 B S1 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
33 10 1710_SWGPOMPA WODNA + ZESTAW PASKA ROZRZĄDU
Mag. główny0
| Szerokość [mm] | 30 |
| Liczba zębów | 207 |
| Powierzchnia | pokryty |