10-0L-L09_ASHFILTR OLEJU
ADJ132113_BLPFILTR OLEJU JAGUAR
XF (_J05_, CC9) 2008.03-> 2015.04
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADM52111_BLPFILTR OLEJU MAZDA
2 02->
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
E8113106_BGPFILTR OLEJU
Mag. główny0
0| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF-2B |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 61 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 70 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,4 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 75 |
COF100182S_CHAFILTR OLEJU FORD FOCUS C-MAX
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wersja | with By-Pass valve |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Długość opakowania [cm] | 8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8 |
| Wysokość opakowania [cm] | 9,3 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego od [mm] | 61,3 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego do [mm] | 71 |
A210414_DECFILTR OLEJU
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 88 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
A211088_DECFILTR OLEJU
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Ciężar [kg] | 0,31 |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
108977_FEBFILTR OLEJU
Ford PKW Focus 4x4 2.3 RS DOHC 16V, Ford PKW Kuga 4x4 2.0 Ecoboost 16V, Ford US Edge (06) 2.0 16V, Ford US Edge AWD (06) 2.0 16V, Ford US Explorer (K5) 2.0 16V, Ford US Explorer AWD (K5) 2.0 16V, Ford US Mustang (14) 2.3, Ford US Mustang (14) 2.3 16V, XE
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
109139_FEBFILTR OLEJU FORD
Ford Pkw
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
176714_FEBZESTAW KONSERWACJI FILTRA FORD
Ford Pkw
Mag. główny0
00176734_FEBZESTAW KONSERWACJI FILTRA FORD
Ford Pkw
Mag. główny0
00176735_FEBZESTAW KONSERWACJI FILTRA FORD
Ford Pkw
Mag. główny0
00176736_FEBZESTAW KONSERWACJI FILTRA FORD
Ford Pkw
Mag. główny0
00OP629/2_FTRFILTR OLEJU FORD MONDEO IV V
B-MAX C-Max C-Max II, Grand C-Max Ecosport Fiesta V Fiesta VI Focus Focus Cabriolet Focus II III Galaxy II III Kuga II Maverick II Mondeo III (B4Y/5Y/BWY) Mondeo IV Mondeo V Mustang Ranger 2012 S-Max S-Max II Tourneo Connect II / Grand Tourneo Connect Tra
Mag. główny3
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
H319W_HENFILTR PALIWA FORD
Mag. główny0
00| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 61 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 70 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
ELH4369_MECAFILTR OLEJU
Mag. główny0
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Wysokość [mm] | 91 |
714 322 0014_MEYFILTR OLEJU
Mag. główny0
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 69,5 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 61,5 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
714 322 0017_MEYFILTR OLEJU
Z413_MISFILTR OLEJU FORD FOCUS C-MAX
W71273
Mag. główny0
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Wysokość [mm] | 91 |
LS188B_PURFILTR OLEJU ROVER
200 (XH)
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica 3 [mm] | 62 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
LS357_PURFILTR OLEJU MAZDA
3 (BK14)
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica 3 [mm] | 62 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
33 11 1517_SWGFILTR OLEJU
Mag. główny0
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
302 134_HPFILTR OLEJU
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wysokość [mm] | 88 |
| Gwintowana złączka | 3/4" - 16 UNF |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
25-0145_VAIFILTR OLEJU MAZDA
TRIBUTE (EP) 2.3 AWD 2000.03->2008.05
Mag. główny0
0| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 93 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
586083_VALFILTR OLEJU FORD FOCUS C-MAX
FORD MAZDA MORGAN
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 91 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 69 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,352 |