ADV182147_BLPFILTR OLEJU AUDI
A6 (4B2, C5) 1997.01-> 2005.01
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 142 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0986B01025_BOSfiltr oleju OB 1025
OB 1025
Mag. główny0
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 138 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 92,7 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 0,4 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu zwrotnego [bar] | 0,12 |
| Ilość | 1 |
22540_FEBFILTR OLEJU AUDI VW
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 151 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 70 |
32378_FEBFILTR OLEJU AUDI
A4 (8D), A4 quattro (8D), A6 (4A), A6 (4B), Cabriolet (8G)
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 142 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |