OE039/T10_CHAŚWIECA ISKR. OE039
5553
Mag. główny>5
00| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Miedziana elektroda środkowa |
| Odstęp elektrod [mm] | 1 |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | RC9YC4 |
| Technika połączeń | M4/SAE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 9 |
| Jakość/Klasa | Nickel GE |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
BKR6ES-11_NGKŚWIECA ISKR. NISSAN MA BKR6ES-11
5553
Mag. główny0
00| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
99-75-0021_VEMŚWIECA ISKROWA

Mag. główny0
0Z73_BERŚWIECA ISKR. ULTRA Z 73
TD 14FR-8DUX
Mag. główny0
00| Długość opakowania [cm] | 9 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2 |
Q20TT_DENŚWIECA ISKR. TWINT IPQ20TT
Fiat Panda / Punto, Citroen AX, Ford Escort , można stosować w zamian za : V-LINE : 11,12,17
Mag. główny2
00| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Odstęp elektrod [mm] | 1 |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Średnica [mm] | 14 |
| Technika połączeń | Solid SAE |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 43 |
| Ciężar brutto [g] | 46 |
| artykuł alternatywny | IQ20TT |
13415_FEBŚWIECA ZAPŁONOWA MERCEDES
KLASA E (W124) E 200 (124.019) 1993.02->1996.06
Mag. główny0
00| zawiera numeru artykułu | 13413 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,7 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
13424_FEBŚWIECA ZAPŁONOWA FORD
SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i 4x4 1985.04->1994.09
Mag. główny0
00| zawiera numeru artykułu | 13422 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,7 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
13427_FEBŚWIECA ZAPŁONOWA FORD
SIERRA liftback (GBC, GBG) 1.8 1987.01->1993.03
Mag. główny0
00| zawiera numeru artykułu | 13425 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,1 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
13429_FEBŚWIECA ZAPŁONOWA CITROEN
AX (ZA-_) 14 1986.07->1998.12
Mag. główny0
00| zawiera numeru artykułu | 13428 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,7 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
13432_FEBŚWIECA ZAPŁONOWA TOYOTA
COROLLA (_E9_) 1.6 (AE92) 1987.05->1994.09
Mag. główny0
00| zawiera numeru artykułu | 13430 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,1 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
7090512_KAMŚWIECA ISKR. NIKIEL 3783
CHRYSLER: NEON 94-00, STRATUS 94-01, TACUMA 95-01, DACIA: LOGAN 04- , LOGAN MCV 07- , SANDERO 08- , SOLENZA 03- , SUPER NOVA 00-03, FIAT: DUCATO 02- , HYUNDAI: S COUPE 90-96, KIA: CARENS 99- , RIO 00-06, SEPHIA 96-01, SHUMA 01-04, LA
Mag. główny0
00| dla numeru OE | 46417010 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
7090540_KAMŚWIECA ISKR. NIKIEL 6711
HONDA: ACCORD 03-12, CIVIC 99-06, CR-V 01-07, FR-V 04- , STREAM 01-
Mag. główny0
00| Odstęp elektrod [mm] | 1 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
BCPR6ES-11_NGKŚWIECA ISKR. FORD,NISSAN,SAAB 7121 BCPR6ES-11
ESCORT,FIESTA,ORION,MAXIMA,SUNNY
Mag. główny5
00| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
BKR6EIX-11_NGKŚWIECA ISKR. DAEWOO,HONDA 2756 BKR6EIX-11
DAEWOO,DAIHATSU,HONDA,HYUNDAI,KIA,MAZDA,MITSUBISHI,NISSAN,SUBARU,SUZUKI
Mag. główny0
00| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
BKR6EIX-11P_NGKŚWIECA ISKROWA BKR6EIX-11P
Mag. główny0
0| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Wydłużona żywotność |
V-LINE 11_NGKŚWIECA ISKR. BCPR6E-11 KPL.4SZT V-LINE 11
Bic** ->BCPR6EIX-11
Mag. główny1,5
00| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
V-LINE 14_NGKŚWIECA ISKR. BKR6E-11 KPL.4SZT V-LINE 14
Bic** -> BKR6EIX-11
Mag. główny3,5
00| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |