10-01-112E_ASHFILTR OLEJU
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 100 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Średnica zabudowy [mm] | 71 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 x 16 |
| dla numeru OE | 15208BN30A |
ADJ132114_BLPFILTR OLEJU LAND ROVER
RANGE ROVER II (LP) 1994.07-> 2002.03
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 116 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4 " 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 70,36 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADM52111_BLPFILTR OLEJU MAZDA
2 02->
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADN12119_BLPFILTR OLEJU
NISSAN ALMERA CD20 2.0D 95->, BLUEBIRD L16 1.6, L18 1.8 80->, Z20E 2.0I 82->, LD20 2.0D 80->, CHERRY CD17 1.7D 83->, LAUREL L20/24/24E 2.0/2.4/2.4I 81->, PATROL L28 2.8 79->, PATROL GR TB42S/E 4.2/4.2
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADT32102_BLPFILTR OLEJU TOYOTA
COROLLA hatchback (KE, TE) 1972.10-> 1980.01
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 128 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 84 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADT32103_BLPFILTR OLEJU TOYOTA
COROLLA (_E8_) 1983.06-> 1989.06
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 96 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 64,5 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,6 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADT32108_BLPFILTR OLEJU
TOYOTA AURIS 1NDTV 1.4TDI 16V 06->, AVALON 1MZFE 3.0I 24V 94->, CAMRY 2/3VZFE DOHC 2.5I 24V, 3.0I 24V 88->, 1MZFE DOHC 3.0I 24V 93->, CELICA 3SGTE DOHC 2.0IT 16V 87->90, COROLLA 1NDTV 1.4TDI 04-> CRES
Mag. główny1
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0451103219_BOSfiltr oleju OF-VOL-1
OF-VOL-1
Mag. główny1
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 63 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ilość | 1 |
0986452003_BOSFILTR OLEJU ALFA ROMEO FIAT SEAT
P 2003
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 97 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ilość | 1 |
0986B00014_BOSfiltr oleju OB 0014
OB 0014
Mag. główny0
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 94 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94,5 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,2 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,3 |
| Ilość | 1 |
A210048-S_DECFILTR OLEJU
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| dostępny tylko w opakowaniu zbiorczym | |
| Wysokość [mm] | 98 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 93 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Jednostka ilości | Zestaw |
A210053_DECFILTR OLEJU
A210070_DECFILTR OLEJU
A210492_DECFILTR OLEJU
109139_FEBFILTR OLEJU FORD
Ford Pkw
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
175376_FEBFILTR OLEJU CASE
Case (IH)
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 96 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 97 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,3 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,7 |
180010_FEBFILTR OLEJU NISSAN
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
185230_FEBFILTR OLEJU DAIHATSU
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 96 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 64,5 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,6 |
27147_FEBFILTR OLEJU TOYOTA
4 RUNNER (_N130)
33140_FEBFILTR OLEJU SCANIA
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Wysokość [mm] | 89 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
34100_FEBFILTR OLEJU VOLVO
740 (744) 2.3 1983.04->1992.12
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
OP567/3_FTRFILTR OLEJU NISSAN ALMERA 2,2DDTI
Mag. główny1
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 73 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
H10W17_HENFILTR OLEJU NISSAN
W92048
Mag. główny0
00| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 93 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
H10W22_HENFILTR OLEJU CATERPILLAR, VOLVO
Caterpillar Volvo
Mag. główny0
00| Rodzaj skrzyni biegów | przekładnia mechaniczna / opcjonalnie automatyczna |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
OC204_KNEFILTR OLEJU VOLVO RENAULT STEYR
Volvo 240 benz., 740 2.3 benz., 760 2.8 benz.
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 93,2 |
| Wysokość [mm] | 80,0 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 71,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Rodzaj zaworu | Zawór przepływowy |
| Ciężar netto [g] | 382 |
| Wysokość opakowania [cm] | 8,50 |
| Długość opakowania [cm] | 9,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 9,50 |
W917_MANFILTR OLEJU VOLVO RENAULT STEYR
FILTR OLEJU VOLVO RENAULT STEYR
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,1 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
W920/48_MANFILTR OLEJU NISSAN ALMERA 2,2DDTI
FILTR OLEJU NISSAN ALMERA 2,2DDTI
Mag. główny1
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 9 |
| Wysokość [mm] | 96 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF-1B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 63 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
ELH4385_MECAFILTR OLEJU
Mag. główny0
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Wysokość [mm] | 97 |
1F0108_PPFFILTR OLEJU NISSAN
NISSAN PRIMERA P12 2.2 dCi 2003->/ X-TRAIL 2.2 dCi 2003-2013/ ALMERA 2.2 dCi 2003-2006
LS149_PURFILTR OLEJU CHRYSLER VOYAGER 2.5I-3.8I 84-
Alfa romeo Alfetta 2.0 Turbo Diesel Alfa romeo Alfetta 2.4 Turbo Diesel Alfa romeo Giulietta 2.0 Turbo Diesel
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 89 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 86 |
| Średnica 3 [mm] | 62 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
LS348_PURFILTR OLEJU FIAT
124 coupe
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica 3 [mm] | 62 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
33 11 1517_SWGFILTR OLEJU
Mag. główny0
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |