10-08-898_ASHFILTR OLEJU
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Średnica zabudowy [mm] | 62,6 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 - 16 UNF |
| dla numeru OE | 71742115 |
ADK82102_BLPFILTR OLEJU
SUZUKI VITARA G16A/B 1.6I 16V, G16B 1.6I 16V 94->, SWIFT /H/ G10 1.0/1.0I 84->, G13BA 1.3/1.3I 94->, M15A DOHC 1.5I 16V 05->, SX4 M16A 1.6I 16V 06->, JIMNY 98->, BALENO G18A DOHC 1.8I 16V 95->, GRAND
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 83 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADM52107_BLPFILTR OLEJU
MAZDA 323F KF DOHC 2.0I 24V 94->, 929 F2 2.2 12V 88->, JE/JEDOHC 3.0I 18V/3.0I 24V 88->, B2600 4G54 2.6I 99->, MPV JE/JE DOHC 3.0I 18V/24V 94->, MX-3 K8 DOHC 1.8I 24V 91->, MX-6 KL DOHC 2.5I 24V 91->,
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M20 x 1,5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADM52116_BLPFILTR OLEJU
MAZDA TRIBUTE YF DOHC 2.0I 16V, L3 DOHC 2.3I 16V 01->
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 122 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADM52117_BLPFILTR OLEJU FORD
KA (RB_) 1996.09-> 2008.11
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADT32112_BLPFILTR OLEJU
TOYOTA AVENSIS 1AZFSE DOHC 2.0I 16V 00->, 2AZFSE DOHC 2.4I 24V 03->, AVENSIS VERSO 1AZFSE DOHC 2.0I 16V 01->, COROLLA 2ZZGE DOHC 1.8I 16V 01->, GTI 4AGE DOHC 1.6I 16V 87->, MR2 4AGEL DOHC 1.6I 16V 87-
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADT32147_BLPFILTR OLEJU LEXUS
Lexus LS 500 (VXFA) 3.4 24V
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 65 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0986AF1043_BOSfiltr oleju O 1043
O 1043
Mag. główny0
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 68,8 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 51 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Ilość | 1 |
28.0002-2055.2_CNTFILTR OLEJU
Mag. główny0
| Średnica zewnętrzna [mm] | 65,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 52 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 69 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 90,5 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
A210014_DECFILTR OLEJU
Mag. główny1
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 121 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
A210060_DECFILTR OLEJU
Mag. główny1
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 66 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 54 |
A210102_DECFILTR OLEJU
184270_FEBFILTR OLEJU TOYOTA
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
27136_FEBFILTR OLEJU FORD
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
32100_FEBFILTR OLEJU FIAT
C Crosser 4x4
39829_FEBFILTR OLEJU VW
TARO 1.8 1989.04->1997.03
OP621_FTRFILTR OLEJU TOYOTA COROLLA 1.6 -89
OC217
Mag. główny4
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
H97W01_HENFILTR OLEJU TOYOTA
Mag. główny0
00| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 52 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 60 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
W610/1_MANFILTR OLEJU TOYOTA COROLLA 1.6 -89
Mag. główny2
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 6/1 |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 54 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
ELH4218_MECAFILTR OLEJU
Mag. główny1
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 56 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Wysokość [mm] | 92 |
1F0029_PPFFILTR OLEJU TOYOTA
TOYOTA RAV 4 2.0, 2.4 2005-2013/ AVENSIS 2.0 1997-2011/ SUZUKI SWIFT 1.3, 1.5, 1.6 2005->
586040_VALFILTR OLEJU TOYOTA COROLLA 1.6 -89
FIAT SUBARU SUZUKI TOYOTA VOLKSWAGEN
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,284 |