ADN12119_BLPFILTR OLEJU
NISSAN ALMERA CD20 2.0D 95->, BLUEBIRD L16 1.6, L18 1.8 80->, Z20E 2.0I 82->, LD20 2.0D 80->, CHERRY CD17 1.7D 83->, LAUREL L20/24/24E 2.0/2.4/2.4I 81->, PATROL L28 2.8 79->, PATROL GR TB42S/E 4.2/4.2
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADZ92302_BLPFILTR PALIWA CHRYSLER
GRAND VOYAGER 2010-> 2.8 CRDI JEEP COMPAS/PATRIOT 2.2 CRDI HYUNDAI ELANTRA 2001->2006 2.0 CRDI
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rodzaj filtra | z korkiem spustowym wody |
| Wysokość [mm] | 150 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M16 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 69 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0451103004_BOSFILTR OLEJU JEPP
P 3004
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 96 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
0451103274_BOSFILTR OLEJU FIAT
P 3274
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 69 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,2 |
| Informacja uzupełniająca | z dwoma zaworami zwrotnymi |
| Ilość | 1 |
09864B7000_BOSfiltr oleju PM 000
PM 000
Mag. główny0
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 63 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ilość | 1 |
A219024_DECFILTR OLEJU
17660_FEBFILTR PALIWA VW/OPEL
Mag. główny2
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rodzaj filtra | z korkiem spustowym wody |
| Wysokość [mm] | 150 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M16 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 69 |
180010_FEBFILTR OLEJU NISSAN
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
33140_FEBFILTR OLEJU SCANIA
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Wysokość [mm] | 89 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
39763_FEBFILTR OLEJU FIAT
TIPO (160_) 1.4 (160.AC) 1987.07->1997.10
OP520/1_FTRFILTR OLEJU CHRYSLER DACIA FORD
OC4
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 70 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 73 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 68 |
OP576_FTRFILTR OLEJU SCANIA RENAULT
OC63
Mag. główny1
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 73 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
H10W02_HENFILTR OLEJU SCANIA
Mag. główny0
00| Rodzaj urządzenia ładującego | Turbosprężarka spalinowa |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 63 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 73 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
50013215_KLSkolbenshmit
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 94 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 97 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,2 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
W914/2_MANFILTR OLEJU CHRYSLER DACIA FORD
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 9 |
| Wysokość [mm] | 69 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,2 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
W914/28_MANFILTR OLEJU
IVECO
Mag. główny2
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu | M22x1.5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 63 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
W920/7_MANFILTR OLEJU SCANIA RENAULT W920/24
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 9 |
| Wysokość [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,2 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
W920_MANFILTR OLEJU SCANIA RENAULT
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 9 |
| Wysokość [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
ELH4121_MECAFILTR OLEJU
Mag. główny0
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 99 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Wysokość [mm] | 101 |
728744_VALFILTR OLEJU

Mag. główny0
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 73 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Ciężar [kg] | 0,46 |