10-01-111_ASHFILTR OLEJU
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 102,4 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Średnica zabudowy [mm] | 63 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 x 16 |
| dla numeru OE | 1112650 |
ADD62104_BLPFILTR OLEJU
DAIHATSU CHARADE CB20/22/60 1.0/1.0T 78->, CL10/60/61 1.0/1.0TD 83->, BUS HI-JET CD 850 86->, CB41 1.0 86->, CUORE 80->87, SUZUKI ALTO/SWIFT ->92, CARRY/CARRY SUPER 81->92, G13BB 1.3I 16V 99->, GEO ME
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 65 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADN12103_BLPFILTR OLEJU
NISSAN ALMERA GA14DE DOHC 1.4I 16V 95->, GA16DE DOHC 1.6I 16V 95->, ALTIMA KS24DE DOHC 2.4I 16V 92->
Mag. główny1
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Wysokość [mm] | 102 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADT32109_BLPFILTR OLEJU
TOYOTA /WSZYSTKIE OSOBOWE BENZYNOWE/ ->87
Mag. główny2
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
A210037_DECFILTR OLEJU
109205_FEBFILTR OLEJU SUZUKI
Daewoo Tico (KL) 0.8 SOHC, Daihatsu 55 (S6) 0.5, Daihatsu 850 (S8) 0.8, Daihatsu Applause (A1) 1.6 16V, Daihatsu Applause 4x4 (A1) 1.6 16V, Daihatsu Avanzato 4x4 (L5) 0.7 16V, Daihatsu Charade I (G1) 1.0, Daihatsu Charade II (G1) 1.0, Daihatsu Charade II
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 65 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,5 |
27149_FEBFILTR OLEJU TOYOTA
AURIS
OP581_FTRFILTR OLEJU TOYOTA
-
Mag. główny2
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 98 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 83 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
H20W08_HENFILTR OLEJU FORD, NISSAN, SUBARU
Ford Nissan Subaru
Mag. główny0
00| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 57 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 65 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 102 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
586071_VALFILTR OLEJU TOYOTA
FORD NISSAN SUBARU TOYOTA
WL7143_WIXFILTR OLEJU
op581
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 98 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 83 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |