10-02-210_ASHFILTR OLEJU
10-W0-001_ASHFILTR OLEJU
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 72,5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Średnica zabudowy [mm] | 64 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 - 16 UNF |
| dla numeru OE | 5281090AB |
FO-042JM_ASHFILTR OLEJU
Mag. główny0
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Wysokość [mm] | 75 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| dla numeru OE | 9091510009 |
FO-W01JM_ASHFILTR OLEJU
ADD62104_BLPFILTR OLEJU
DAIHATSU CHARADE CB20/22/60 1.0/1.0T 78->, CL10/60/61 1.0/1.0TD 83->, BUS HI-JET CD 850 86->, CB41 1.0 86->, CUORE 80->87, SUZUKI ALTO/SWIFT ->92, CARRY/CARRY SUPER 81->92, G13BB 1.3I 16V 99->, GEO ME
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 65 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADG02110_BLPFILTR OLEJU DAEWOO
TD TICO 94 -> /MATIZ 98 -> /KALOS 1.2I 02 -> / SPARK 05 -> - 96565412
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 72 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
A210020_DECFILTR OLEJU
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 80 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
A210032_DECFILTR OLEJU
Mag. główny1
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 67 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 54 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
A210032-S_DECFILTR OLEJU
109205_FEBFILTR OLEJU SUZUKI
Daewoo Tico (KL) 0.8 SOHC, Daihatsu 55 (S6) 0.5, Daihatsu 850 (S8) 0.8, Daihatsu Applause (A1) 1.6 16V, Daihatsu Applause 4x4 (A1) 1.6 16V, Daihatsu Avanzato 4x4 (L5) 0.7 16V, Daihatsu Charade I (G1) 1.0, Daihatsu Charade II (G1) 1.0, Daihatsu Charade II
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 65 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,5 |
OP539_FTRFILTR OLEJU DAEWOO MATIZ
DAEWOO TICO
Mag. główny2
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 74 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 83 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
OP564_FTRFILTR OLEJU DAEWOO SUZUKI CHERY
OC215 CHERY CHANGAN
Mag. główny2
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 66 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
OP572_FTRFILTR OLEJU TOYOTA DAEWOO GEELY
OC216
Mag. główny5
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
F101701_KAMFILTR OLEJU DAEWOO MATIZ
Mag. główny1
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 83 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
F107601_KAMFILTR OLEJU DAEWOO SUZUKI
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 67 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
W67/2_MANFILTR OLEJU DAEWOO SUZUKI CHERY
CHERY CHANGAN
Mag. główny2
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 6/1 |
| Wysokość [mm] | 65 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 54 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
W68/3_MANFILTR OLEJU TOYOTA LEXUS GEELY
FILTR OLEJU TOYOTA
Mag. główny2
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 6/1 |
| Wysokość [mm] | 75 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 55 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
W811/81_MANFILTR OLEJU DAEWOO MATIZ
FILTR OLEJU DAEWOO MATIZ
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 74 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 82 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 57 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 65 |
WL7119_WIXFILTR OLEJU
OC215
Mag. główny0
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 66 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |