101881_FEBZESTAW ŁAŃCUCHA ROZRZĄDU AUDI
A5 (8T3) S5 quattro 2007.06->2017.01
Mag. główny0
00| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68VH |
| Liczba ogniw łańcucha | 104 |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | na dole |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
101882_FEBZESTAW ŁAŃCUCHA ROZRZĄDU AUDI
Mag. główny0
00| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68VH |
| Liczba ogniw łańcucha | 78 |
| Liczba ogniw łańcucha | 74 |
| Liczba ogniw łańcucha | 104 |
| Liczba ogniw łańcucha | 108 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
179677_FEBZESTAW ŁAŃCUCHA ROZRZĄDU VW AUDI
pompa oleku, A4 (8K2, B8) 3.0 TFSI quattro 2007.11->2015.12
Mag. główny0
00| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Liczba ogniw łańcucha | 104 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| Informacja uzupełniająca | wymagane narzędzie specjalne do montażu |
39960_FEBŁAŃCUCH ROZRZADU AUDI
prawy A4, A6, A8 2,7TDi 3,0TDi
Mag. główny0
00| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68HP |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68HR |
| Liczba ogniw łańcucha | 58 |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| Informacja uzupełniająca | wymagane narzędzie specjalne do montażu |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
39962_FEBŁAŃCUCH ROZRZADU AUDI
prawy A4, A6, A8 2,7TDi 3,0TDi
Mag. główny0
00| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68HPF |
| Liczba ogniw łańcucha | 72 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| Informacja uzupełniająca | wymagane narzędzie specjalne do montażu |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
39964_FEBŁAŃCUCH ROZRZĄDU VW AUDI
A4 (8K), A4 quattro (8K), A5 (8F), A5 (8T), A5 quattro (8F), A5 quattro (8T), A6 (4F), A6 quattro (4F), A8 quattro (4E), Q5 quattro (8R), Q7 quattro (4L), R8 quattro (42), RS6 quattro (4F), S5 quattro (8T), S6 quattro (4F), S8 quattro (4E)
Mag. główny0
00| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68VH |
| Liczba ogniw łańcucha | 104 |
| Strona zabudowy | Środek |
| Strona zabudowy | na dole |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| Informacja uzupełniająca | wymagane narzędzie specjalne do montażu |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
40278_FEBNAPINACZ ŁAŃCUCHA VW AUDI
A6 quattro (4F), A8 (4H), A8 quattro (4E), A8 quattro (4H), Q7 quattro (4L), R8 quattro (42), RS6 quattro (4F), RS6 quattro (4G), RS7 quattro (4G), S5 quattro (8T), S6 quattro (4F), S6 quattro (4G), S7 quattro (4G), S8 quattro (4E), S8 quattro (4H)
40312_FEBNAPINACZ ŁAŃCUCHA VW AUDI
Phaeton 4 motion (3D), Touareg 4 motion (7L), Touareg 4 motion (7P)
45003_FEBŁAŃCUCH ROZRZĄDU KPL.VW AUDI
A4 2,7TDI 07-12
Mag. główny0
00| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68HP |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68HR |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68HPF |
| Liczba ogniw łańcucha | 106 |
| Liczba ogniw łańcucha | 104 |
| Liczba ogniw łańcucha | 72 |
| Liczba ogniw łańcucha | 58 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| dla numeru OE | 059 109 229 K S1 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
45007_FEBŁAŃCUCH ROZRZADU KPL. VW AUDI
A4, A6, Touareg 3,0TDi 08-
Mag. główny1
00| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68HP |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68HPF |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68HR |
| Liczba ogniw łańcucha | 106 |
| Liczba ogniw łańcucha | 104 |
| Liczba ogniw łańcucha | 72 |
| Liczba ogniw łańcucha | 58 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| dla numeru OE | 059 109 229 K S2 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
49431_FEBSZYNA ŚLIZGOWA, ŁAŃCUCH ROZRZĄDU
49432_FEBSZYNA ŚLIZGOWA, ŁAŃCUCH ROZRZĄDU
49433_FEBSZYNA ŚLIZGOWA, ŁAŃCUCH ROZRZĄDU
Mag. główny0
0| Długość [mm] | 147 |
| Szerokość [mm] | 15,4 |
| Materiał wykładziny ciernej | Tworzywo sztuczne |
| Materiał | Odlew aluminiowy |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość 2 [mm] | 13,2 |
49434_FEBSZYNA ŚLIZGOWA, ŁAŃCUCH ROZRZĄDU
30 10 1881_SWGZESTAW ŁAŃCUCHA ROZRZĄDU
Mag. główny0
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68VH |
| Liczba ogniw łańcucha | 104 |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | na dole |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
30 10 1882_SWGZESTAW ŁAŃCUCHA ROZRZĄDU
Mag. główny0
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68VH |
| Liczba ogniw łańcucha | 78 |
| Liczba ogniw łańcucha | 74 |
| Liczba ogniw łańcucha | 104 |
| Liczba ogniw łańcucha | 108 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
30 93 9960_SWGŁAŃCUCH ROZRZĄDU
059109229K
Mag. główny0
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68HP |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68HR |
| Liczba ogniw łańcucha | 58 |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| Informacja uzupełniająca | wymagane narzędzie specjalne do montażu |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
30 93 9962_SWGŁAŃCUCH ROZRZĄDU
Mag. główny0
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68HPF |
| Liczba ogniw łańcucha | 72 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| Informacja uzupełniająca | wymagane narzędzie specjalne do montażu |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
30 93 9964_SWGŁAŃCUCH, NAPĘD POMPY OLEJU
Mag. główny0
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68VH |
| Liczba ogniw łańcucha | 104 |
| Strona zabudowy | Środek |
| Strona zabudowy | na dole |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| Informacja uzupełniająca | wymagane narzędzie specjalne do montażu |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
30 94 5003_SWGZESTAW ŁAŃCUCHA ROZRZĄDU
Mag. główny0
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68HP |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68HR |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68HPF |
| Liczba ogniw łańcucha | 106 |
| Liczba ogniw łańcucha | 104 |
| Liczba ogniw łańcucha | 72 |
| Liczba ogniw łańcucha | 58 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| dla numeru OE | 059 109 229 K S1 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
30 94 5007_SWGZESTAW ŁAŃCUCHA ROZRZĄDU
Mag. główny0
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68HP |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68HPF |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68HR |
| Liczba ogniw łańcucha | 106 |
| Liczba ogniw łańcucha | 104 |
| Liczba ogniw łańcucha | 72 |
| Liczba ogniw łańcucha | 58 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| dla numeru OE | 059 109 229 K S2 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
30 94 9433_SWGSZYNA ŚLIZGOWA, ŁAŃCUCH ROZRZĄDU
Mag. główny0
| Długość [mm] | 147 |
| Szerokość [mm] | 15,4 |
| Materiał wykładziny ciernej | Tworzywo sztuczne |
| Materiał | Odlew aluminiowy |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość 2 [mm] | 13,2 |
33 10 5022_SWGZESTAW ŁAŃCUCHA, NAPĘD POMPY OLEJU
Mag. główny0
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Liczba ogniw łańcucha | 104 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| Informacja uzupełniająca | wymagane narzędzie specjalne do montażu |
33 10 9676_SWGKOŁO ZĘBATE, WAŁ WYRÓWNAWCZY
Mag. główny0
| Liczba zębów | 19 |
| Liczba zębów | 38 |
| sterowanie silnika | Łańcuch rozrządu |