S0665PR_ASPROZRUSZNIK
Mag. główny0
0| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Liczba zębów | 9 |
| Moc znamionowa [kW] | 1 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Jakość | PREMIUM LINE |
| Część wymienna bez kaucji |
S0054(SEG)_ASPROZRUSZNIK
Mag. główny0
0| Moc znamionowa [kW] | 1,1 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Liczba zębów | 9 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| dla numeru OE | 0001107068 |
| Jakość | PREMIUM LINE |
| Nowa część bez kaucji |
S0054_ASPROZRUSZNIK AS-PL
Mag. główny1
00| Liczba zębów | 9 |
| Moc znamionowa [kW] | 1,1 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| dla numeru OE | 0001107068 |
| Jakość | STANDARD LINE |
| Nowa część bez kaucji |
S0054PR_ASPROZRUSZNIK
Mag. główny0
0| Liczba zębów | 9 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Moc znamionowa [kW] | 1,1 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Jakość | PREMIUM LINE |
| Część wymienna bez kaucji |
S0054SR_ASPROZRUSZNIK
Mag. główny0
0| Liczba zębów | 9 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Moc znamionowa [kW] | 1,1 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Jakość | STANDARD LINE |
| Część wymienna bez kaucji |
S3189S_ASPROZRUSZNIK
Mag. główny0
00| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Liczba zębów | 9 |
| Moc znamionowa [kW] | 1,1 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| dla numeru OE | D6RA77 |
| Jakość | STANDARD LINE |
| Nowa część bez kaucji |
CST10220ASROZRUSZNIK

Mag. główny0
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba zębów | 9 |
| Moc znamionowa [kW] | 1 |
| Ograniczenia producenta | BOSCH |
| ID wykonania wtyczki | CPS0062 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Średnica kołnierza [mm] | 82 |
| Liczba otworów gwintowanych | 2 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Producent | AUDI |
CST10220RSROZRUSZNIK

Mag. główny0
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba zębów | 9 |
| Moc znamionowa [kW] | 1 |
| Ograniczenia producenta | BOSCH |
| ID wykonania wtyczki | CPS0062 |
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego | |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Średnica kołnierza [mm] | 82 |
| Liczba otworów gwintowanych | 2 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Producent | AUDI |
LRS00680_LCEROZRUSZNIK 12V, kaucja: 141,45zł
1,0KW AUDI 80 175
Mag. główny0
0| Moc znamionowa [kW] | 1 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Średnica kołnierza [mm] | 82 |
| Liczba zębów | 9 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Zacisk | M8 |
| ID wykonania wtyczki | Plug |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Liczba otworów gwintowanych | 2 |
| Ciężar netto [kg] | 4,2 |
5010181_MEAROZRUSZNIK
Mag. główny0
0| Napięcie [V] | 12 |
| dla numeru OE | 053911023AX |
| Liczba zębów | 9 |
| Moc znamionowa [kW] | 1,1 |
| ID wykonania wtyczki | 30-50 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Średnica kołnierza [mm] | 82 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
436030_VALROZRUSZNIK
Mag. główny0
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego | |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [kW] | 0,9 |
| Liczba zębów | 9 |
| Liczba otworów | 2 |
| Liczba otworów gwintowanych | 2 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Pozycja / stopień | R 30 |
| Zacisk | 15A |
| Ciężar [kg] | 4,44 |
438430_VALROZRUSZNIK VAG
1,1kW AUDI, SKODA, VW

Mag. główny0
0| Nowa część | |
| Część wymienna bez kaucji | |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [kW] | 0,9 |
| Liczba zębów | 9 |
| Liczba otworów | 2 |
| Liczba otworów gwintowanych | 2 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Pozycja / stopień | R 30 |
| Zacisk | 15A |
| Ciężar [kg] | 3,2 |
438495_VALROZRUSZNIK
Mag. główny0
| Nowa część bez kaucji | |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [kW] | 1,7 |
| Liczba zębów | 11 |
| Liczba otworów | 3 |
| Kierunek obrotów | przeciwnie do ruchu wskazówek zegara |
| Pozycja / stopień | L 40 |
| Średnica kołnierza [mm] | 76 |
| Ciężar [kg] | 4,05 |
460300_VALROZRUSZNIK
Mag. główny0
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego | |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [kW] | 1 |
| Liczba zębów | 9 |
| Liczba otworów | 3 |
| Liczba otworów gwintowanych | 3 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Pozycja / stopień | L 118 |
| Zacisk | 15A |
| Średnica kołnierza [mm] | 83 |
| Ciężar [kg] | 4,23 |