21-NS-NS4_ASHFILTR KABINOWY
ALMERA N16/N16E 00->, MURANO 3.5 4WD 05->, PRIMERA 1.8 02->, SUNNY 2.2 00->
Mag. główny0
0| Długość [mm] | 200 |
| Szerokość [mm] | 219 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| dla numeru OE | 27891BM401KE |
| Wersja podstawowa z węglem aktywnym (nr art.) | FAA-NS30 |
ADBP250048_BLPFILTR POWIETRZA KABINOWY PSA
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Wersja podstawowa (nr art.) | ADC42511 |
| Długość [mm] | 215 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADC42510_BLPFILTR POWIETRZA KABINOWY MITSUBISHI
PAJERO IV (V8_W, V9_W) 2006.11->
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 241 |
| Szerokość [mm] | 228 |
| Wysokość [mm] | 67 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADC42511_BLPFILTR POWIETRZA KABINOWY
MITSUBISHI OUTLANDER 6B31 3.0I 24V. BSY 2.0TDI 16V 06->, LANCER 1.5I 16V, 2.0I 16V, 2.0TDI 16V 07->
Mag. główny0
00| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | ADBP250048 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 216 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADC42519_BLPFILTR POWIETRZA KABINOWY FIAT
FULLBACK pick-up (502_, 503_) 2.4 D 2016.01->
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 216 |
| Szerokość [mm] | 204 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADF122509_BLPFILTR POWIETRZA KABINOWY FORD
TRANSIT 2007 09/06-
Mag. główny0
00| Wersja podstawowa (nr art.) | ADF122510 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 213 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADF122510_BLPFILTR POWIETRZA KABINOWY FORD
TRANSIT Autobus 2.2 TDCi 2006.04->
Mag. główny1
00| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | ADF122509 |
| Długość [mm] | 214 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 31 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADL142507_BLPFILTR POWIETRZA KABINOWY ALFA ROMEO
BRERA (939) 1.8 TBi
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Wersja podstawowa (nr art.) | ADL142508 |
| Długość [mm] | 216 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADL142508_BLPFILTR POWIETRZA KABINOWY ALFA ROMEO
159 (939) 1.8 MPI
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | ADL142507 |
| Długość [mm] | 213 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 39 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADL142518_BLPFILTR POWIETRZA KABINOWY ALFA ROMEO
147, 156, 156 Sportwagon, 156 Sportwagon Q4, GT. Z aktywnym węglem. Zestaw zawiera 2 szt.
ADN12505_BLPFILTR POWIETRZA KABINOWY
NISSAN X-TRAIL 2.0I 16V, 2.2TDI 16V 01->
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 215 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADN12527_BLPFILTR POWIETRZA KABINOWY NISSAN
TEANA 06->
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 216 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADN12529_BLPFILTR POWIETRZA KABINOWY NISSAN
MURANO (Z50) 2003.08->
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 217 |
| Szerokość [mm] | 201 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADN12544_BLPFILTR POWIETRZA KABINOWY NISSAN
NP300 Navara, NP300 Navara 4WD
ADN12549_BLPFILTR POWIETRZA KABINOWY NISSAN
Nissan NP300 Navara (D23) 2.5 16V, Nissan NP300 Navara (D23) 2.5 dCi 16V, Nissan NP300 Navara 4WD (D23) 2.3 dCi 16V, Nissan NP300 Navara 4WD (D23) 2.5 dCi 16V, Nissan NP300 Navara Standard Cab Pickup (D23) 2.5 16V, Nissan Terra (JD2) 2.3 TDCi 16V, Nissan
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 217 |
| Szerokość [mm] | 201 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| dla numeru OE | 27277-4JA0A |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADR162530_BLPFILTR POWIETRZA KABINOWY NISSAN
Nissan NP300 Frontier (D23) 2.5 dCi 16V, Nissan NP300 Frontier 4WD (D23) 2.5 dCi 16V
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 217 |
| Szerokość [mm] | 201 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| dla numeru OE | 272774KH0A |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADS72503_BLPFILTR POWIETRZA KABINOWY
SUBARU FORESTER SG 02->
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 220 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 45 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADZ92510_BLPFILTR POWIETRZA KABINOWY ISUZU
D-MAX 2012->
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 216 |
| Szerokość [mm] | 201 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
108980_FEBFILTR POWIETRZA KABINOWY FORD
Ford Pkw
176335_FEBFILTR POWIETRZA KABINOWY MITSUBISHI
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 216 |
| Szerokość [mm] | 204 |
| Wysokość [mm] | 30 |
183896_FEBFILTR POWIETRZA KABINOWY ISUZU
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 216 |
| Szerokość [mm] | 201 |
| Wysokość [mm] | 32 |
184319_FEBFILTR POWIETRZA KABINOWY SUBARU
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 220 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 45 |
184429_FEBFILTR POWIETRZA KABINOWY NISSAN
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 215 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
27829_FEBFILTR POWIETRZA KABINOWY MITSUBISHI
4007
Mag. główny0
00| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | 29308 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 216 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
27870_FEBFILTR POWIETRZA KABINOWY ALFA ROMEO
159
28683_FEBFILTR POWIETRZA KABINOWY ALFA ROMEO
CUK2232
29308_FEBFILTR POWIETRZA KABINOWY MITSUBISHI
LANCER VIII (CY_A, CZ_A) EVO X (CZ4A) 2007.03->
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Wersja podstawowa (nr art.) | 27829 |
| Długość [mm] | 215 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
36493_FEBFILTR POWIETRZA KABINOWY ALFA ROMEO
147, 156, 156 Sportwagon, 156 Sportwagon 4x4, GT
37048_FEBFILTR POWIETRZA KABINOWY FORD
CUK22013
K1060_FTRFILTR POWIETRZA KABINOWY NISSAN ALMERA 00-
Mag. główny1
00| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | K 1060A |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Długość [mm] | 220 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| Wysokość [mm] | 30 |
E975LI_HENFILTR POWIETRZA KABINOWY NISSAN
Mag. główny0
00| Długość [mm] | 222 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | E975LC |
F404001_KAMFILTR KABINOWY NISSAN ALMERA PRIMERA
NISSAN ALMERA 00->PRIMERA 02->
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 223 |
| Szerokość [mm] | 202 |
| Wysokość [mm] | 30 |
LA119_KNEFILTR POWIETRZA KABINOWY NISSAN ALMERA
NISSAN Almera 1.5 2.2DI 00-
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 220,0 |
| Szerokość [mm] | 202 |
| Wysokość [mm] | 30,0 |
| Długość opakowania [cm] | 20,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 23,00 |
| Szerokość opakowania [cm] | 3,20 |
| Ciężar netto [g] | 67 |
BCF348_MMAFILTR POWIETRZA KABINOWY ALFA
147 Z WĘGLEM AKTYWNYM Z KLIMATYZACJĄ ( W OPAKOWANIU 2 SZT. )
CU2345_MANFILTR POWIETRZA KABINOWY NISSAN ALMERA 00-
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Wysoka wydajność wersja z węglem aktywnym (nr art.) | FP 2345 |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | CUK 2345 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Strona zabudowy | za schowkiem na rękawiczki |
| Czas montażu [min] | 12 |
| Długość [mm] | 222 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
600 095_HPFILTR KABINOWY
Mag. główny0
0| materiał ramki | Tektura |
| Długość [mm] | 212 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| Wysokość [mm] | 40 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | 600 096 |