10-02-201_ASHFILTR OLEJU
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 99 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94,3 |
| Średnica zabudowy [mm] | 72,7 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 x 16 |
| dla numeru OE | 1560025010 |
10-02-279_ASHFILTR OLEJU
ADB112118_BLPZESTAW FILTRÓW KPL. MINI ONE
Mini One Hatch 1 1.4 2003-2006 W skład zestawu wchodzą: ADT32108, ADG02251, ADG02343, ADG02512.
Mag. główny0
00ADF122105_BLPFILTR OLEJU VOLVO
XC60 2008.05->
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 61,5 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADG02154_BLPFILTR OLEJU CHERY
A1 2006.08->
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 75 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADG02155_BLPFILTR OLEJU CHERY
QIYUN 2003.03->
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 91 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,3 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72,3 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADJ132113_BLPFILTR OLEJU JAGUAR
XF (_J05_, CC9) 2008.03-> 2015.04
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADM52110_BLPFILTR OLEJU FORD
FIESTA IV (JA_, JB_) 1995.08-> 2002.09
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 98 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADM52111_BLPFILTR OLEJU MAZDA
2 02->
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADM52118_BLPFILTR OLEJU
MAZDA 6 1.8I 16V, 2.0I 16V 03->, FORD FOCUS C-MAX 1.8I 16V, 2.0I 03->, MONDEO III 1.8I 16V, 2.0I 16V 02->
Mag. główny1
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 94 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADM52120_BLPFILTR OLEJU
MAZDA BT-50 06->, FORD RANGER 06->
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADM52122_BLPFILTR OLEJU MAZDA
2 2003-2007 MAZDA 121 1996-200
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADM52123_BLPFILTR OLEJU MAZDA
3, 6, CX5 2011->
Mag. główny1
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 95 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADT32103_BLPFILTR OLEJU TOYOTA
COROLLA (_E8_) 1983.06-> 1989.06
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 96 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 64,5 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,6 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADT32108_BLPFILTR OLEJU
TOYOTA AURIS 1NDTV 1.4TDI 16V 06->, AVALON 1MZFE 3.0I 24V 94->, CAMRY 2/3VZFE DOHC 2.5I 24V, 3.0I 24V 88->, 1MZFE DOHC 3.0I 24V 93->, CELICA 3SGTE DOHC 2.0IT 16V 87->90, COROLLA 1NDTV 1.4TDI 04-> CRES
Mag. główny1
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADT32114_BLPFILTR OLEJU
TOYOTA LEXUS GS400 1UZFE DOHC 4.0I 32V 97->, LAND CRUISER 100 2UZFE DOHC 4.7I 32V 98->, 120 1GRFE DOHC 4.0I 24V 03->, LEXUS GS430 3UZFE DOHC 00->, LS400 1UZFE DOHC 4.0I 32V 89->94, LS430 3UZFE DOHC 00
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADV182127_BLPFILTR OLEJU SKODA
OCTAVIA (1U2) 1.4 1996.09->2010.12
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 93 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
A210031_DECFILTR OLEJU
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 75 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
A210115_DECFILTR OLEJU
A210414_DECFILTR OLEJU
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 88 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
A211088_DECFILTR OLEJU
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Ciężar [kg] | 0,31 |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
1000619_FEBFILTR OLEJU CHERY
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 91 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,3 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72,3 |
108977_FEBFILTR OLEJU
Ford PKW Focus 4x4 2.3 RS DOHC 16V, Ford PKW Kuga 4x4 2.0 Ecoboost 16V, Ford US Edge (06) 2.0 16V, Ford US Edge AWD (06) 2.0 16V, Ford US Explorer (K5) 2.0 16V, Ford US Explorer AWD (K5) 2.0 16V, Ford US Mustang (14) 2.3, Ford US Mustang (14) 2.3 16V, XE
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
109139_FEBFILTR OLEJU FORD
Ford Pkw
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
109220_FEBFILTR OLEJU VOLVO PKW
Volvo PKW C 30 1.8, Volvo PKW C 30 2.0, Volvo PKW S 40 II 1.8, Volvo PKW S 40 II 2.0, Volvo PKW S 60 II T4 2.0, Volvo PKW S 60 II T5 2.0, Volvo PKW S 80 II 2.0, Volvo PKW S 80 II T4 2.0, Volvo PKW S 80 II T5 2.0, Volvo PKW V 50 1.8, Volvo PKW V 50 2.0, Vo
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 61,5 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
182486_FEBFILTR OLEJU CATERPILLAR
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 91 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
184116_FEBFILTR OLEJU MAZDA
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 94 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
184131_FEBFILTR OLEJU MAZDA
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 95 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
185230_FEBFILTR OLEJU DAIHATSU
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 96 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 64,5 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,6 |
27147_FEBFILTR OLEJU TOYOTA
4 RUNNER (_N130)
38564_FEBFILTR OLEJU VW AUDI
W71254
38813_FEBFILTR OLEJU FORD
B-MAX 12, C-MAX 03, C-MAX 07, C-MAX 11, Ecosport 13, Fiesta 02, Fiesta 08, Fiesta 13, Fiesta 96, Focus 04, Focus 06, Focus 08, Focus 11, Focus 99, Fusion 02, Galaxy 06, KA 97, KA+ 16, Kuga 13, Kuga 13 4x4, Mondeo 07, Puma 97, S-MAX 06, Tourneo 13, Transit
39763_FEBFILTR OLEJU FIAT
TIPO (160_) 1.4 (160.AC) 1987.07->1997.10
39767_FEBFILTR OLEJU ALFA ROMEO
33 (905_) 1.2 (905.A) 1983.05->1993.12
OP618_FTRFILTR OLEJU TOYOTA LEXUS CHERY
OC235
Mag. główny2
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
F106401_KAMFILTR OLEJU
Mag. główny1
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 78 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
50013820/3_KLSkolbenshmit
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Wymiar gwintu | 3/4 - 16 |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,2 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
W712/83_MANFILTR OLEJU TOYOTA
FILTR OLEJU
Mag. główny2
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 7 |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
15074_MEAFILTR OLEJU

Mag. główny0
| dla numeru OE | 9091503002 |
| Wysokość [mm] | 89 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
33 11 1517_SWGFILTR OLEJU
Mag. główny0
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
302 134_HPFILTR OLEJU
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wysokość [mm] | 88 |
| Gwintowana złączka | 3/4" - 16 UNF |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
501 072_HPFILTR OLEJU
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wysokość [mm] | 89 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |