32-13-51918_VEMALTERNATOR MAZDA
626 V (GF) 2.0 Turbo DI 1997.05->2002.12

Mag. główny0
0A5019_ASPALTERNATOR AS-PL
Mag. główny1
00| Koła pasowe | z kołem pasowym |
| Napięcie [V] | 12 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 80 |
| dla numeru OE | A2TB1298 |
| Jakość | STANDARD LINE |
| Nowa część bez kaucji |
113785_CRGALTERNATOR
14V 80A

Mag. główny0
0LRA01726_LCEALTERNATOR 12V, kaucja: 282,90zł
80A MAZDA PREMACY
Mag. główny0
0| Prąd ładowania alternatora [A] | 80 |
| Wykonanie sieci pokładowej | do pojazdów z pokładową instalacją elektryczną 12 V |
| Napięcie [V] | 14 |
| Ø koła pasowego [mm] | 92 |
| Liczba żeber | 2 |
| Zacisk | M8 B+ |
| Zacisk | L-S PLUG 7 |
| ID wykonania wtyczki | 0007 |
| Średnica otworu 1 [mm] | 10 |
| Ciężar netto [kg] | 5,5 |
LRA01850_LCEALTERNATOR 12V, kaucja: 276,75zł
80A MAZDA
Mag. główny0
0| Prąd ładowania alternatora [A] | 80 |
| Wykonanie sieci pokładowej | do pojazdów z pokładową instalacją elektryczną 12 V |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ø koła pasowego [mm] | 92 |
| Liczba żeber | 2 |
| Zacisk | M8 |
| ID wykonania wtyczki | 0007 |
| Średnica otworu 1 [mm] | 10 |
| Ciężar netto [kg] | 5,4 |
LRA02069_LCEALTERNATOR 12V, kaucja: 694,95zł
90A MAZDA
Mag. główny0
0| Prąd ładowania alternatora [A] | 90 |
| Wykonanie sieci pokładowej | do pojazdów z pokładową instalacją elektryczną 12 V |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ø koła pasowego [mm] | 82 |
| Liczba żeber | 2 |
| Zacisk | M8 B+ |
| Zacisk | L-S PLUG 7 |
| ID wykonania wtyczki | 0007 |
| Średnica otworu 1 [mm] | 13 |
| Średnica otworu 2 [mm] | 10 |
| Ciężar netto [kg] | 6,3 |
26521_QAPALTERNATOR 12V, kaucja: 57,81zł
80A, MAZDA

Mag. główny0
08EL 012 426-581_HELALTERNATOR
Mag. główny0
0| Prąd ładowania alternatora [A] | 80 |
| Koła pasowe | z podwójnym kołem pasowym |
| Ø koła pasowego [mm] | 93 |
| niewymagany zwrot starej części | |
| Liczba rowków | 2 |
| Nowa część bez kaucji | |
| Napięcie [V] | 12 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |