1987945810_BOSNAPINACZ PASKA
AUDI SEAT SKODA VW (VOLKSWAGEN)
Mag. główny0
00| Średnica [mm] | 70 |
101697SP_CFRNAPINACZ PASKA VW AUDI
/WIELOROW./ A3 1.6 1.8/T, BORA 1.6-2.0, GOLF 4 1.6-2.0
16-97_CFRROLKA NAPINACZA PASKA VW AUDI
/WIELOROW./ A3 1.6 1.8/T, BORA 1.6-2.0, GOLF 4 1.6-2.0
Mag. główny3
00| Szerokość [mm] | 24 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 17 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
14714_FEBNAPINACZ PASKA VW AUDI
/wielorow./ BENZYNA Polo Clas.99-,Golf 4,A3,Sharan 1.8,Seat
Mag. główny0
00| Szerokość powierzchni przylegania rolki [mm] | 24 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał rolki kierunkowej | Tworzywo sztuczne |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Tryb pracy | automatyczny |
| dla numeru OE | 06A 903 315 E |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
T38148_GATNAPINACZ PASKA AUDI SEAT SKODA VW
Mag. główny0
00| Powierzchnia | gładki |
| OE zaleca wymianę pełnego zestawu | |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Szerokość [mm] | 24 |
533007630_INANAPINACZ PASKA VW AUDI
/WIELOROW./ A3 1.6 1.8/T, BORA 1.6-2.0, GOLF 4 1.6-2.0
Mag. główny2
00| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Szerokość [mm] | 24 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
R0128_KAMROLKA NAPINACZA PASKA WIELOROW. (PLASTIK)
AUDI A3 96-12, TT 98-06, SEAT ALHAMBRA 96-10, ALTEA 04-, AROSA 00-04, IBIZA/ CORDOBA 99-, LEON 99-12, TOLEDO II/III 98-09, SKODA FABIA 99-08, OCTAVIA I/II 96-, VW BORA/GOLF IV/V/VI 98-, LUPO 99-, PASSAT 05-, POLO 99-, SHARAN 95-10, TO
Mag. główny0
00| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| dla numeru OE | 06A 903 315 D |
| Szerokość [mm] | 24 |
20R9129-OYO_OYONAPINACZ PASKA VW AUDI
Z ROLKĄ PLASTIK, gładka (łożysko NSK/SKF) /WIELOROW./ A3 1.6 1.8/T, BORA 1.6-2.0, GOLF 4 1.6-2.0
Mag. główny0
0| Powierzchnia wiertła | gładki |
| Powierzchnia ostrza | gładki |
| Powierzchnia łba młotka | gładki |
| Powierzchnia wewnętrzna rękawiczek | gładki |
| Powierzchnia obudowy | gładki |
| Powierzchnia | gładki |
| Powierzchnia główki cęgów | gładki |
| Powierzchnia kontaktowa | gładki |
| Powierzchnia końcówki roboczej | gładki |
| Powierzchnia obucha młotka (część kwadratowa) | gładki |
| Powierzchnia uchwytu narzędzia | gładki |
| Powierzchnia szczęki | gładki |
| Powierzchnia zewnętrzna rękawiczek | gładki |
| Powierzchnia końcówki ostrza | gładki |
| Powierzchnia obucha młotka | gładki |
| Powierzchnia skrawania | gładki |
| Powierzchnia trzonka | gładki |
| Powierzchnia noska młotka | gładki |
| Powierzchnia ramy | gładki |
| Powierzchnia obucha młotka (część zaokrąglona) | gładki |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość [mm] | 24 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
VKM 31011_SKFROLKA NAPINAJĄCA AUDI
A3, A4, TT, ALHAMBRA, ALTEA, ALTEA XL, AROSA, CORDOBA, IBIZA, LEON, TOLEDO, FABIA, OCTAVIA, BORA, CADDY, EOS, GOLF, JETTA, LUPO, MULTIVAN, NEW BEETLE, PASSAT, POLO, SHARAN, TOURAN, TRANSPORTER
30 03 0088_SWGNAPINACZ PASKA KLINOWEGO WIELOROWKOWEGO
Mag. główny0
| Szerokość powierzchni przylegania rolki [mm] | 24 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał rolki kierunkowej | Tworzywo sztuczne |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Tryb pracy | automatyczny |
| dla numeru OE | 06A 903 315 E |
| Przestrzegać informacji serwisowych |