F101101_KAMFILTR OLEJU FORD
W71927
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| dla numeru OE | 04781452AA |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
101 544_HPFILTR OLEJU
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wysokość [mm] | 123 |
| Gwintowana złączka | 3/4" - 16 UNF |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
300 029_HPFILTR OLEJU
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wysokość [mm] | 78 |
| Gwintowana złączka | 3/4"-16 UNF |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
300 058_HPFILTR OLEJU
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Gwintowana złączka | 3/4" - 16 UNF |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
300 092_HPFILTR OLEJU
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wysokość [mm] | 122 |
| Gwintowana złączka | 3/4" - 16 UNF |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
302 134_HPFILTR OLEJU
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wysokość [mm] | 88 |
| Gwintowana złączka | 3/4" - 16 UNF |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
10-0320_VAIFILTR OLEJU VW AUDI
Mag. główny0
0| Wysokość [mm] | 123 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| dla numeru OE | 06A 115 561 B |
25-0785_VAIZESTAW CZĘŚCI, PRZEGLĄD OKRESOWY FORD
FOCUS II (DA_) 1.6 2004.07->2012.09
Mag. główny0
0| zawiera numeru artykułu | V25-0141 |
| zawiera numeru artykułu | V25-31-1075-1 |
| zawiera numeru artykułu | V25-0439 |
| zawiera numeru artykułu | V25-0101 |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
25-0790_VAIZESTAW CZĘŚCI, PRZEGLĄD OKRESOWY FORD
FOCUS (DAW, DBW) 1.8 16V 1998.10->2007.12
Mag. główny0
025-0791_VAIZESTAW CZĘŚCI, PRZEGLĄD OKRESOWY FORD
MONDEO II (BAP) 1.6 i 1996.08->2000.09
Mag. główny0
0