COF102119S_CHAFILTR OLEJU VW LT 28-35 2.7D 75-80
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wersja | w/ Anti-Drain valve |
| Wersja | with By-Pass valve |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 72 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Długość opakowania [cm] | 9,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 9,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 17,5 |
101 447_HPFILTR OLEJU
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Wysokość [mm] | 145 |
| Gwintowana złączka | 3/4" - 16 UNF |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
101 519_HPFILTR OLEJU
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Gwintowana złączka | 3/4" - 16 UNF |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
101 574_HPFILTR OLEJU
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Kształt | z sześciokątem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
105 758_HPFILTR OLEJU
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Wysokość [mm] | 114 |
| Gwintowana złączka | 3/4" - 16 UNF |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
107 505_HPFILTR OLEJU
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 90 |
| Wysokość [mm] | 121 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
108 206_HPFILTR OLEJU
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Wysokość [mm] | 142 |
| Gwintowana złączka | 3/4" - 16 UNF |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
108 207_HPFILTR OLEJU
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 86 |
| Wysokość [mm] | 139 |
| Gwintowana złączka | 3/4" - 16 UNF |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
10-0321_VAIFILTR OLEJU VW AUDI
2000-3500 liftback (SD1) 2400 TD 1976.06->1986.10
Mag. główny0
0| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Wysokość [mm] | 142 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Średnica [mm] | 97 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
10-0331_VAIFILTR OLEJU AUDI
A4 (8D2, B5) 1.9 TDI 1994.11->2001.09
Mag. główny0
0| Wysokość [mm] | 153 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 25 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 25 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 64 |