10-W0-001_ASHFILTR OLEJU
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 72,5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Średnica zabudowy [mm] | 64 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 - 16 UNF |
| dla numeru OE | 5281090AB |
FO-W01JM_ASHFILTR OLEJU
ADD62104_BLPFILTR OLEJU
DAIHATSU CHARADE CB20/22/60 1.0/1.0T 78->, CL10/60/61 1.0/1.0TD 83->, BUS HI-JET CD 850 86->, CB41 1.0 86->, CUORE 80->87, SUZUKI ALTO/SWIFT ->92, CARRY/CARRY SUPER 81->92, G13BB 1.3I 16V 99->, GEO ME
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 65 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADG02110_BLPFILTR OLEJU DAEWOO
TD TICO 94 -> /MATIZ 98 -> /KALOS 1.2I 02 -> / SPARK 05 -> - 96565412
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 72 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADK82109_BLPFILTR OLEJU SUZUKI
BALENO (FW, EW) 1.2 (A1K412) 2016.02->
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 50 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 65 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
ADT32132_BLPFILTR OLEJU TOYOTA
RUSH samochód terenowy zamknięty (F800_) 1.5 (F800RE) 2017.11->
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 67 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 67 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0986452058_BOSFILTR OLEJU DAEWOO SUZUKI
P 2058
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 66 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 65 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 61 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 54 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,5 |
| Ilość | 1 |
A210020_DECFILTR OLEJU
Mag. główny0
0| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 80 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
A210249_DECFILTR OLEJU
109205_FEBFILTR OLEJU SUZUKI
Daewoo Tico (KL) 0.8 SOHC, Daihatsu 55 (S6) 0.5, Daihatsu 850 (S8) 0.8, Daihatsu Applause (A1) 1.6 16V, Daihatsu Applause 4x4 (A1) 1.6 16V, Daihatsu Avanzato 4x4 (L5) 0.7 16V, Daihatsu Charade I (G1) 1.0, Daihatsu Charade II (G1) 1.0, Daihatsu Charade II
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 65 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,5 |
180846_FEBFILTR OLEJU JOHN DEERE
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 61 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
183858_FEBFILTR OLEJU SUZUKI
Mag. główny0
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 50 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 65 |
OP564_FTRFILTR OLEJU DAEWOO SUZUKI CHERY
OC215 CHERY CHANGAN
Mag. główny2
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 66 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
W67/2_MANFILTR OLEJU DAEWOO SUZUKI CHERY
CHERY CHANGAN
Mag. główny2
00| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 6/1 |
| Wysokość [mm] | 65 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 54 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
WL7119_WIXFILTR OLEJU
OC215
Mag. główny0
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 66 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |